0  |  0

افتتاح مرکز رشد ICT تا پایان سال

افتتاح مرکز رشد  ICT تا پایان سال

جلسه مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت اجرای مرکز رشد برگزار شد.
وحید یزدانیان در این جلسه با بیان اینکه پژوهشگاه ICT موسس و والد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات است، گفت: همکاری پژوهشگاه و پارک تاثیر مضاعفی بر رشد شرکت های دانش بنیان این حوزه خواهد داشت.
وی ادامه داد: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجرای مرکز رشد کاملا جدی است و آمادگی کامل وجود دارد تا کارهای اجرایی را شروع کنیم و همزمان پیگیری مجوزهای لازم را انجام خواهیم داد.
یزدانیان تاکید کرد: انشاءالله تا پایان سال مرکز رشد ICT افتتاح می‌شود.
در این جلسه محمدجعفر صدیق رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز گفت: برای مرکز رشد، فضایی اختصاص خواهیم داد و کمیته مشترکی تشکیل دهیم تا به سرعت مرکز رشد ایجاد شود.
وی با بیان اینکه مجوز مرکز رشد از وزارت علوم پیگیری خواهد شد، گفت: حضور مرکز رشد پژوهشگاه ICT در پارک فناوری اطلاعات می تواند امتیازات بیشتری برای شرکت ها داشته باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com