0  |  1

فراخوانی برای شناسایی نرم افزارهای برگزاری الکترونیکی مجامع سهامداران

فراخوانی برای شناسایی نرم افزارهای برگزاری الکترونیکی مجامع سهامداران

معاونت اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای اعلام کرد:
بدین وسیله از کلیه فعالان حوزه فناوری اطلاعات بازار سرمایه و نیز شرکتهای ارائه دهنده محصولات نرم‌افزاری که اقدام به توسعه راهکارهای نرم افزاری "برگزاری الکترونیکی مجامع سهامداران" کرده اند، دعوت می‌ شود ضمن مراجعه به درگاه rfc.seo.ir، نسبت به تکمیل فرم و بارگذاری مستندات مربوطه حداکثر تا تاریخ جمعه سوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ اقدام کنند.
لازم به ذکر است بر اساس دستورالعمل نحوۀ حضور و اعمال حق رأی به صورت الکترونیکی در مجامع عمومی شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، مصوب ۷ اسفندماه ۹۸، شرکت های متقاضی برگزاری الکترونیکی مجمع، تنها از نرم افزارهای مورد تائید سازمان بورس و اوراق بهادار می توانند استفاده کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com