0  |  0

امکان‌ ورود به کلاب‌هاوس بدون دعوت‌نامه

امکان‌ ورود به کلاب‌هاوس بدون دعوت‌نامه

پاول دیویسون و روهانست، بنیان‌گذاران کلاب‌هاوس اخیرا اعلام کردند که از این پس، پیوستن به این اپلیکیشن، صرفا از طریق دعوت‌نامه نخواهد بود و همه افراد می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند. طبق گفته سخنگوی لینکدین، در حال حاضر حدود ۱۰ میلیون کاربر در انتظار پیوستن به کلاب‌هاوس هستند که این افراد به مرور زمان به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد. این شرکت علاوه بر خبر فوق، از یک لوگوی جدید برای کلاب‌هاوس نیز رونمایی کرد و آیکون این اپلیکیشن نیز با تغییراتی همراه بوده است. در پست مربوط به تغییرات جدید کلاب‌هاوس آمده است: سیستم دعوت‌نامه‌ای، بخش مهمی از تاریخ اولیه ما بوده است. ما از طریق اضافه کردن چهره‌های جدید و گفت‌وگو با انجمن‌ها، توانستیم کلاب‌هاوس را به شیوه‌ای مشخص و سنجیده توسعه دهیم.
این تغییر در حالی به کلاب‌هاوس اضافه شد که چند روز قبل این پیام‌رسان از اضافه شدن قابلیت پیام دایرکت به اپلیکیشن خود خبر داد. قابلیتی که تحت عنوان بک‌چنل (Backchannel) شناخته می‌شود و طبق گفته این شرکت، در روز نخست عرضه این قابلیت، بیش از ۱۰ میلیون پیام میان کاربران ردوبدل شد. این تعداد پیام در هفته اول به بیش از ۹۰ میلیون رسید. باز شدن درهای این اپلیکیشن به روی کاربران، در پی تشدید رقابت کلاب‌هاوس با دیگر برنامه‌های مشابه‌صورت گرفته است. در حالی که بسیاری از کاربران هنوز نتوانستند به کلاب‌هاوس اضافه شوند، امکان پیوستن به اپلیکیشن‌های رقیبی همچون توییتر Spaces به‌طور کامل مهیاست و اگر کلاب‌هاوس به دنبال رقابت و جذب کاربران جدید است، باید دسترسی آزاد همه را به پلت فرم خود فراهم کند. این شرکت چندی پیش، امکان استفاده از کلاب‌هاوس را برای کاربران اندروید نیز فراهم کرد که با از میان برداشتن موانع ورود و استفاده از این پلت فرم، می‌توان انتظار افزایش چند برابری کاربران این اپلیکیشن را داشت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com