0  |  1

فعالیت کارخانه نوآوری البرز سرعت می گیرد

فعالیت کارخانه نوآوری البرز سرعت می گیرد

اعضای شورای شهر کرج، با تقدیر از فعالیت ها در آماده سازی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، تسریع در اجرای مصوبات مرتبط با زیر ساختارهای کارخانه تاکید کردند.
درجلسه اعضای کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت های شورای شهر کرج،. محمد جعفری قائم مقام کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با تشریح اقدامات انجام شده برای راه اندازی کارخانه گفت: فاز اول کارخانه حدود ۶ ماه زودتر از برنامه ریزی انجام شده، اماده بهره برداری شده است و امیدواریم به زودی و با رفع برخی مشکلات زیرساختی، استقرار شتابدهنده ها، استارتاپ ها و گروه های فناور در این مجموعه سرعت یابد.

وی با تاکید بر اینکه کارخانه نوآوری البرز با رفع برخی موانع زیر ساختی آماده افتتاح و بهره برداری است افزود: کارخانه نوآوری البرز می تواند با استفاده ظرفیت های اکوسیستم نوآوری و ارایه روش های فناورانه برای حل مسائل شهری، موضوعات زیست محیطی و رفع دیگر نیازهای شهر با نگاهی نوآورانه اقدام کند.

اعضای شورای شهر کرج، سرمایه گذاری انجام شده در کارخانه نوآوری البرز را از نمونه های موفق سرمایه گذاری در کلان‌ شهر کرج اعلام کردند که به زودی ثمرات آن برای شهر کرج و حتی استانهای اطراف قابل استفاده خواهد بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com