1  |  1

ارائه تسهیلات لیزینگ به شرکت های دانش بنیان

ارائه تسهیلات لیزینگ به شرکت های دانش بنیان

حمیدرضا فرهادی مدیرعامل صندوق سلامت ثامن در این خصوص گفت: صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱ مبنی بر "تولید؛ دانش بنیان و اشتغال‌آفرین" با هدف کمک به توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، ارایه تسهیلات لیزینگ را آغاز کرد تا به این ترتیب شرکت‌ها برای فروش محصولات خود با استفاده از این تسهیلات، خریداران را ترغیب به خریداری محصولات دانش‌بنیان کنند.
وی نرخ این تسهیلات را ۱۰، ۱۴ و ۱۸ درصد عنوان کرد و افزود: حداکثر مجموع زمان تنفس و بازپرداخت سه سال و تعیین زمان تنفس و بازپرداخت متناسب با مبلغ تسهیلات، جریان وجوه نقد و وضعیت مالی و اعتباری خریدار است.
مدیرعامل صندوق سلامت ثامن ادامه داد: این تسهیلات به شرط اصالت معامله، عدم وجود ذینفع مشترک و عدم افزایش قیمت محصول به صورت صوری، تعلق می گیرد وهمچنین مبلغ تسهیلات به شرکت دانش‌بنیان(فروشنده) پرداخت و تضامین و بازپرداخت تسهیلات برعهده خریدار است.
ثامن در ادامه از پرداخت اولین تسهیلات لیزینگ این صندوق خبر داد و گفت: اولین تسهیلات لیزینگ صندوق سلامت ثامن به شرکت دانش‌بنیان صنایع ارتوپدی آراد طب توس اعطا شد، این شرکت در حوزه تولید تجهیزات پزشکی فعالیت دارد و از تسهیلات لیزینگ صندوق سلامت ثامن برای فروش محصولات «ست الیزاروف و فیکساتور توبولار» که در زمینه درمان و رفع اشکالات استخوانی کاربرد دارند، استفاده کرد. خریدار این محصول دانش‌بنیان شرکت پرنیان پویش سلامت پارس بود.
وی یادآور شد: شرکت‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به وبگاه صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن به نشانی www.srtf.ir درخواست خود را جهت دریافت تسهیلات لیزینگ ثبت کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com