0  |  0

نشست بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس برگزار می شود

نشست بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس برگزار می شود

نشست کارشناسی «بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس» با هدف بررسی مسائل، فرصت‌ها و تهدیدات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و قانونی فناوری‌های متاورس و چالش‌های پیش روی آن، در مجلس برگزار می‌شود.
یکی از اهداف «خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه» معرفی و بررسی فناوری‌های نوین و ارائه پیشنهادهای سیاستی متناسب است. مفهوم «متاورس» که درون خود از فناوری‌های متعددی همچون بلاک‌چین، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، هوش مصنوعی و ... استفاده کرده است، به‌عنوان موضوع مورد بررسی در رویدادهای خانه خلاق انتخاب شده است.
به همین منظور نشست کارشناسی (پنل) با موضوع «بررسی چالش‌های سیاست‌گذاری در متاورس» با حضور مهندس یزدان عباسی رئیس کارگروه آموزش و پژوهش انجمن بلاک‌چین ایران، دکتر محسن رضائی صدرآبادی مدرس دانشگاه و آینده‌پژوه اقتصاد فضای مجازی، دکتر ابوالقاسم رجبی پژوهشگر سیاست‌گذاری فناوری اطلاعات و کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس و احسان دربانیان پژوهشگر حوزه بلاک‌چین و رمزارزها برگزار می‌شود.
خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه مسئله نوآوری در بخش عمومی را در دستور کار خود قرار داده است تا ابزارهای نوآوری را در جهت منافع عمومی به کار گیرد. همراهی و هماهنگی با شرکت‌های دانش‌بنیان و تعامل با اکوسیستم نوآوری و اندیشه‌ورزی و تسهیل ارتباط اکوسیستم نوآوری با نظام قانون‌گذاری از جمله فعالیت‌های مهم خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه است.
به نقل از روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه، این نشست در محل مجلس شورای اسلامی، ساختمان آیت‌الله شیخ فضل‌الله نوری، طبقه دهم، خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه برگزار می‌شود. عموم علاقه‌مندان جهت هماهنگی و حضور در این نشست می‌توانند با شماره ۳۳۹۳۵۸۶۰ ۰۲۱ تماس بگیرند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com