0  |  0

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز

شرکت های دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، می توانند براساس ضوابط صندوق نوآوری و شکوفایی، از خدمات مشاوره ای و تسهیلات مالی استفاده کنند.

مصطفی بغدادی، مدیر کل توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلام این خبر گفت: کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، بستر مناسبی برای رشد شرکت های دانش بنیان فراهم کرده است و تنوع خدمات‌ طراحی شده در این مجموعه، امکان مناسبی برای ارتقای محتوایی و تخصصی گروه های کوچک برای تبدیل شدن به شرکتهای دانش بنیان فراهم کرده است.

وی افزود: موقعیت جغرافیایی این کارخانه و نزدیکی آن به دو استان البرز و تهران، همچنین ایجاد امکاناتی مانند مجموعه های رفاهی و اقامتی، امکان استفاده گروه استارتاپی و شرکت های نوآور و فنآور را در فراهم کرده است و به این کارخانه نوآوری، ویژگیهای ملی و فرااستانی داده است و بر همین اساس نیز پرداخت تسهیلات به این کارخانه، به زودی نهایی خواهد شد.

مصطفی بغدادی گفت: هم اکنون حدود ۲۵۰ شرکت ثبت شده دانش بنیان در استان البرز وجود دارد که با برنامه ریزی های انجام شده و زیرساختارهای آماده شده در کارخانه نوآوری البرز ، پیش بینی می شود این تعداد، به دو برابر افزایش یابد و این صندوق نیز آمادگی دارد با ارائه خدمات مشاوره ای و تسهیلات مالی، از شرکت های دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز حمایت کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com