0  |  0

معرفی کتاب: «سلام بر بورس» منتشر شد

معرفی کتاب: «سلام بر بورس» منتشر شد

همه افراد جامعه ما بورس را نمی شناسند و با نحوه سرمایه‌گذاری در آن و فواید و سودمندی‌های ناشی از آن آشنا نیستند. این در حالی است که آشنایی با بورس و فعالیت در آن می‌تواند در زندگی اقتصادی مردم بسیار موثر باشد. تا همین سال‌های اخیر بیشتر مردم پس‌اندازهای خود را فقط در بانک‌ها نگهداری می کردند و با راه‌های دیگر استفاده از اندوخته های خود آشنا نبودند. بر این اساس نقطه شروع برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه را می‌توان آموزش بورس در نظر گرفت.
کتاب «سلام بر بورس» نوشته علیرضا حسن زاده توسط انتشارات خط هشت در ۲۸۸ صفحه منتشر شده است. برای آغاز فعالیت در یک بازار جدید، آموزش در مورد جزییات آن از اولویت های اصلی و مهم محسوب می شود و هر چه ریسک فعالیت در یک بازار بیشتر باشد این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. در این کتاب خواننده با سازوکارهای قانونی بورس آشنا می شود و با توضیحات ساده در مورد فعالیت های مختلف آن، از جمله نحوه ی خرید و فروش، راههای مختلف سرمایه گذاری، فواید سرمایه گذاری و ... آگاهی پیدا کرده و اطلاعات اساسی و اولیه ی مورد نیاز خود را کسب می کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com