0  |  0

شرکت‌های مستقر در کارخانه نوآوری البرز، جذب نخبگان را در اولویت قرار دهند

شرکت‌های مستقر در کارخانه نوآوری البرز، جذب نخبگان را در اولویت قرار دهند

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، آماده حمایت از شرکت های دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز است.

پرویز کرمی، دبیر ستاد فناوری های نرم و صنایع خلاق معاونت علمی ریاست جمهوری، در بازدید از خط تولید شرکت دانش بنیان احیاء گستر طب فرآیند گفت: این شرکت و دیگر نوآوران و فنآوران مستقر در کارخانه نوآوری البرز، باید اشتغال دانش بنیان با استفاده از ظرفیت های نخبگان استان البرز را در اولویت فعالیت های خود قرار دهند.

وی با اشاره به رشد مطلوب شرکت احیاء گستر در طول چند سال گذشته، گفت: معاونت علمی و فناوری آمادگی دارد در راستای رفع مشکلات و موانع تولید، همچنین تخصیص منابع مالی این شرکت را جهت افزایش توان تولید محصولات جدید و دانش بنیان مورد حمایت قرار دهد تا علاوه بر ایجاد اشتغال، تولید محصولات جدید دانش بنیان را در این مجموعه شاهد باشیم.

مهدی محمدی، مدیر عامل شرکت احیاء گستر، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این شرکت در تولید دستگاههای اکسیژن ساز، ونتیلاتور غیر تهاجمی و همچنین ماسکهای دستگاههای کمک تنفسی، از کمبود فضای تولید و تامین منایع مالی برای توسعه فعالیت های این شرکت و جذب حداکثری نیروی نخبگانی استان البرز خبر داد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com