0  |  0

امکان ثبت شرکت دانش بنیان های ایرانی در هند

امکان ثبت شرکت دانش بنیان های ایرانی در هند

مدیر مرکز فناوری‌های پیشرفته ایران در هند گفت: شرکتهای ایرانی می توانند شرکت خود را در هند برای سهولت صادرات ثبت کنند.
سیدمجتبی قدمگاهی مدیر مرکز فناوری‌های پیشرفته ایران در هند گفت: شرکت‌های ایرانی که علاقه‌مند تعامل پایدار با هند و صادرات به این کشور هستند، می توانند برای ثبت شرکت در هند اقدام کنند.
وی افزود: از ۳ سال قبل فعالیت در هند را آغاز کردیم که این کار با همکاری یک شریک بومی انجام شد و مراحل ثبت یک شرکت در این کشور را طی کردیم.
قدمگاهی خاطر نشان کرد: در حال حاضر می توانیم زیرساخت‌های لازم برای انجام فعالیت‌های حقوقی و تجاری مربوط به کشور هند را انجام دهیم.
به گفته وی، ما موفق شدیم یک شرکت بازرگانی در دهلی‌نو به ثبت برسانیم و مجوزهای مربوط به صادرات و واردات را از دولت هند دریافت کنیم. این شرکت یک مرکز کاملا حرفه‌ای در هند است تا خدمات صادراتی به شرکت‌های ایرانی ارائه دهد.
وی ادامه داد: پیشنهاد ما این است که شرکتهای ایرانی که قصد صادرات به هند را دارند در این کشور ثبت شوند.
مدیر مرکز فناوری‌های پیشرفته ایران در هند درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری در هند افزود: هند یک کشور بزرگ و در حال رشد است بنابراین در تمامی بخش‌ها می‌توان سرمایه‌گذاری کرد اما حوزه‌هایی نظیر انرژی به ویژه انرژی‌های تجدیدپذیر، راه و ساختمان، تجهیزات پزشکی، مواد پیشرفته، پتروشیمی و ادوات کشاورزی تقاضای قابل توجهی وجود دارد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com