1  |  0

ایده‌های فناورانه در حوزه نانو حمایت می شوند

ایده‌های فناورانه در حوزه نانو حمایت می شوند

صندوق نوآوری و شکوفایی و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اقدام به برگزاری اولین دوره فراخوان مشترک حمایت از ایده‌های فناورانه در حوزه فناوری نانو کرده‌اند.
امکان شرکت در این فراخوان برای تمامی محققان، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، اعضای هیات علمی، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌هایی که دارای ایده‌های فناورانه در حوزه نانو هستند، وجود دارد.
ششمین دوره برنامه نانواستارت‌آپ تحت عنوان «فراخوان حمایت از توسعه ایده‌های فناورانه محققان، پژوهشگران و اعضای هیئت‌علمی در حوزه فناوری نانو» با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی از تاریخ ۱۰ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌ شود و تا ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.
«گرنت تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۳ میلیارد ریال»،«شرکت در دوره‌های آموزشی تجاری‌سازی محصول»،«مشاوره و راهبری فنی در مسیر ساخت محصول اولیه (MVP)، «مشاوره و راهبری کسب‌وکاری در مسیر راه‌اندازی استارت‌آپ و تجاری‌سازی محصول»،«آشنایی با مجوزها و استانداردهای محصولی و سیستمی و تسهیل مسیر اخذ آنان»،«تسهیل ارتباط با صنایع و مشتریان»،«برگزاری نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای استارت‌آپ‌های برگزیده و بازتاب آن در رسانه‌های جمعی» از جوایز و تسهیلات برگزیدگان به شمار می روند.
اولویت حمایت با طرح‌هایی است که علاوه بر بهره‌گیری از فناوری نانو ذیل یکی از حوزه‌های صنعتی کشاورزی، محیط‌زیست، مواد اولیه شیمیایی/صنعتی یا فرآورده‌های منتج از آن‌ها، صنایع غذایی صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی، تجهیزات و ملزومات پزشکی، الکترونیک، تجهیزات ساخت و تولید باشند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com