1  |  2

راه‌اندازی اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه

راه‌اندازی اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه

اولین پایگاه فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه B۲C کشور توسط پارک فناوری پردیس در مجموعه سرای خلاقیت راه‌اندازی می‌شود.
میلاد صدرخانلو رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس افزود: این پایگاه فروش تحت نظارت پارک فناوری پردیس و در همکاری با دو مجموعه خصوصی فعال در حوزه دانش‌بنیان کشور تا پایان شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد. در همین راستا قرارداد این فعالیت تجاری در محل پارک منعقد شد.
وی با اشاره به اهمیت چنین پایگاه‌هایی در راستای فرهنگ‌سازی و کمک به تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان و فناور، افزود: ایجاد چنین فضاهایی در دیگر کشورها همچون روسیه و چین نیز انجام شده که دستاوردهای مثبتی برای توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و فناور این کشورها به همراه داشته است.
صدرخانلو فرهنگ‌سازی و آگاهی اجتماعی از محصولات فناورانه و دانش‌بنیان کشور و توسعه بازار و فروش محصولات شرکت‌ها را دو هدف اصلی از ایجاد این پایگاه فروش برشمرد و تصریح کرد: در این پایگاه محصولات و خدماتی از شرکت‌ها عرضه خواهد شد که مشتری از جنس عموم جامعه دارند (محصولات B۲C).
وی در پایان با اظهار امیدواری در خصوص تأثیر ایجاد این پایگاه فروش در آشنایی هر چه بیشتر جامعه با محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری کشور تاکید کرد: با همکاری نهادها و سازمان‌های ذی‌نفع در این حوزه، توسعه و ایجاد پایگاه‌های فروش از این نوع در دیگر نقاط کشور نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com