0  |  0

نمایشگاه دستاوردهای 150 شرکت دانش‌بنیان و خلاق ایرانی برپا می‌شود

نمایشگاه دستاوردهای 150 شرکت دانش‌بنیان و خلاق ایرانی برپا می‌شود

این هیات با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان ایران‌ساخت وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شده تا با برپایی نمایشگاه اختصاصی محصولات ایران‌ساخت و فراهم کردن زمینه مذاکرات رودررو میان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی و مجموعه‌های فناور ونزوئلایی، بازار فناورانه ایران را در این کشور رونق دهد.
۸۲ شرکت دانش بنیان و خلاق در حوزه های فناورانه سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، کشاورزی، بیوتکنولوژی، صنایع خلاق، فناوری اطلاعات و مخابرات، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، پتروشیمی در این سفر حضور دارند و در بیش از ۵۰۰ نشست تخصصی رودررو تنظیم شده با شرکت‌ها و همتایان فناور ونزوئلایی حاضر خواهند شد.
برپایی نمایشگاه محصولات ایران‌ساخت
در دومین روز حضور هیات فناوری ایران در این کشور، نمایشگاه اختصاصی محصولات دانش‌بنیان و خلاق ایرانی در کشور ونزوئلا افتتاح و میزبان وزرای صنعت، ICT، کشاورزی، بهداشت و علوم این کشور و ۳۵۰ نماینده از شرکت های فناور ونزوئلا خواهد بود.
در این نمایشگاه محصولات بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و خلاق و بالغ بر ۵۰۰ محصول ایران‌ساخت عرضه خواهد شد.
مهدی قلعه نوی، رییس مرکز تعاملات بین الملل، پرویز کرمی رییس مرکز فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق، حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این سفر حضور دارند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com