0  |  0

اولین نمایشگاه دانش بنیان سازی تولید برگزار می شود

اولین نمایشگاه دانش بنیان سازی تولید برگزار می شود

جهاددانشگاهی قزوین در راستای تحقق بند ۱ و ۵ ماموریت‌های مصوب این نهاد در نقشه جامع علمی کشور، اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی "دانش‌بنیان سازی تولید" در حوزه کشاورزی و صنعت، از ۱۶ آبان ماه تا ۱۹ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین می کند.
این واحد سازمانی در راستای تحقق بند 1 و 5 ماموریت‌های مصوب این نهاد در نقشه جامع علمی کشور، اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی "دانش‌بنیان سازی تولید" در حوزه کشاورزی و صنعت، از 16 آبان ماه تا 19 آبان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین می کند.
فرشاد پیله‌چی رییس جهاددانشگاهی قزوین در این خصوص عنوان کرد: با توجه به سند آمایش و پتانسیل‌های بالای استان و با هدف حل نیازهای فناورانه، اولین نمایشگاه تخصصی دانش‌بنیان سازی تولید در استان قزوین برگزار می شود.
شرکت در این نمایشگاه در استان قزوین که یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور با بیش از 3000 واحد صنعتی، 15 شهرک و ناحیه صنعتی و ظرفیت‌های بی‌شمارکشاورزی است، برای شرکت‌های دارای محصولات نوآورانه، فناورانه و دانش بنیان، بازاری جدی و فرصتی مغتنم جهت بازاریابی و فروش محصولات و کمک به حل معضلات تولید می‌باشد.

علاوه بر ظرفیت‌های فوق، سایر ویژگی های این نمایشگاه به شرح ذیل می باشد:
دعوت از بازارهدف مشارکت کنندگان در نمایشگاه توسط دستگاه های متولی علم و فناوری استان
حمایت 70درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی از هزینه های شرکت در نمایشگاه شرکت های دانش‌بنیان
بسته‌های تبلیغاتی ویژه
کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های تخصصی با برترین‌ مشاورین کشور
دیدارهای صادراتی و ...
گفتنی است، آخرین مهلت ثبت نام 10 مهرماه می‌باشد و علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در نمایشگاه با شماره های 02833249392 و 09054642737 تماس و یا به سایت https://jdqazvin.ir/exh مراجعه کنند.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: جهاد دانشگاهی
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com