3  |  1

چهاردهمین همایش قیر، آسفالت و ماشین‏‌آلات آبان ماه برگزار می‌شود

چهاردهمین همایش قیر، آسفالت و ماشین‏‌آلات آبان ماه برگزار می‌شود

چهاردهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات ۱۰ تا ۱۲ آبان سال جاری در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.
این همایش و نمایشگاه که با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت آزمایشگاه فنی ومکانیک خاک و فعالان بخش خصوصی برگزار می‌شود شامل قیر و فرآورده‌های قیری، مخلوط‌های آسفالتی، تحلیل و طراحی روسازی، مدیریت روسازی و روش‌های نگهداری و بهسازی، توسعه پایدار در صنعت قیر و آسفالت، فناوری‌های نوین، ماشین‌آلات و روش‌های اجرایی، نظام فنی و اجرایی، تثبیت لایه‌ها و روسازی‌های مرکب، ایمنی در ساخت، نگهداری و بهره‌برداری از روسازی است.
گفتنی است، این همایش با همکاری دانشگاه‌های مطرح کشور از جمله دانشگاه تربیت‌مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شریف، دانشگاه آزاد اسلامی و .... همه ساله در آبان ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: dolat.ir
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com