0  |  1

تجاری سازی شرکت ها تسهیل شد

تجاری سازی شرکت ها تسهیل شد

سیدجواد حسینی، عضو هیات مدیره شرکت کیفیت سازان سبز با اشاره به این که خدمات مشاوره و ثبت انواع شرکت قابلیت تجاری سازی ازجمله خدماتی است که به شرکت ها ارائه می شود، گفت: عارضه یابی وشناخت گلوگاه ها، تهیه پیش طرح توجیهی PFS و تهیه طرح کسب وکار از جمله مواردی است که برای شرکت های فناور و دانش بنیان انجام می شود.
مشاوره اخذ گواهی انطباق محصول دانش بنیان
تهیه بوم مدل کسب وکار، تهیه طرح توجیهی، تهیه گزارش تحلیل مالی، مشاوره فروش محصولات فناورانه وخدمات فن بازار، انجام خدمات لیزینگ محصولات دانش بنیان، مشاوره گواهی انطباق محصول دانش بنیان و مشاوره انتقال فناوری نیز از سوی شرکت کیفیت سبزسازان انجام می شود.
مستندسازی دانش فنی، خدمات شتاب دهی، ارزیابی سطح فناوری، ارزش‌گذاری و قیمت‌گذاری فناوری، مشاوره راه اندازی وارتقاء واحد تحقیق و توسعه و اخذگواهی تحیقیق و توسعه، طراحی فرآیندهای مدیریت فناوری و نوآوری و توسعه محصول جدید نیز در شرکت انجام و در اختیار دانش بنیان ها قرار می گیرد.
تجاری سازی و ارزآوری
این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: مهم ترین دست آوردی که تجاری سازی برای شرکت ها دارد، کاهش هزینه ها، تسهیل صادرات و به دنبال آن صرفه جویی ارزی و ارزآوری برای کشور است زیرا محصولات دانش بنیان ایران ساخت فرصت بیشتری برای خودنمایی پیدا می کنند.
اشتغال آفرینی و جذب متخصصان در مجموعه های علمی و افزایش حجم فروش و به دنبال آن افزایش سرمایه در گردش نیز سبب می شود تا توسعه اقتصادی نیز برای کشور رقم خورده و شرکت های دانش بنیان در مسیر صحیح فعالیت کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com