0  |  0

همایش روز ملی زیست‌فناوری برگزار می شود

همایش روز ملی زیست‌فناوری برگزار می شود

فناوری و اقتصاد دانش بنیان،«ششمین همایش روز ملی زیست‌فناوری» با هدف رونق بازار تولیدات ایران‌ساخت ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.
رویدادی که محلی مناسب برای برگزاری مذاکرات رودررو میان بازیگران زنجیره ارزش زیست‌فناوری همچون «زیست فناوری غذایی»، «دارو و درمان»، «کشاورزی»، «پزشکی»، «انفورماتیک»، «تجهیزات پزشکی»، «تشخیص»، «نانوبیوتکنولوژی»، «سلول‌های بنیادی»، «اخترزیست» و غیره است.
همچنین در ششمین همایش ملی زیست‌فناوری با حضور بخش‌های تاثیرگذار در توسعه این صنعت؛ مانند شتاب‌دهنده‌ها، صنایع بزرگ و فناوران؛ هم افزایی و همکاری میان آنها افزایش می‌یابد و زمینه برای توسعه هرچه بیشتر صنعت زیست فناوری فراهم خواهد شد. این همایش با مشارکت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت، علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
بخش نمایشگاهی این رویداد هم میزبان ۱۵ شتابدهنده زیست فناوری است. در این نمایشگاه فرصتی فراهم شده است تا اساتید، دانشجویان و فناوران با مراکز شتابدهی و نوآوری،‌ ارتباطی مستمر و مفید برقرار کنند.
ارائه‌های فضای باز با هدف ترویج کارآفرینی در زیست فناوری، اهداء چهاردهمین جایزه بزرگ زیست‌فناوری دانشگاه تربیت مدرس و ارائه‌های ویژه با هدف انتقال محتوا و دانش‌های شهودی به مخاطبان از برنامه‌های این همایش یک روزه است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com