0  |  1

تور علم و فناوری ترکیه برگزار می‌شود

تور علم و فناوری ترکیه برگزار می‌شود

شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری تور علم و فناوری ترکیه را 22 تا 28 بهمن‌ماه سال 1401 برگزار می‌کند.
بازدید از مراکز علم و فناوری آنکارا و استانبول، آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه این کشور و حضور در نهمین نشست استپ از جمله مزیت‌های حضور در این تور علم و فناوری است که همه دانشجویان، اعضای هیات علمی، علاقه‌مندان حوزه علم و فناوری و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.
نشست استپ یکی از رویدادهایی است که با هدف «تبیین گفتمان علم و فناوری و توسعه شبکه ارتباطات دانشمندان جهان اسلام در قالب برگزاری رویدادهای بین‌المللی»، «زمینه‌سازی برای ایجاد هم‌افزایی و توسعه همکاری‌های علمی»، «توسعه فعالیت‌های علمی و فناورانه را در کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی»، «اتصال پژوهشگران و اساتید جهان اسلام به شبکه‌ای از دانشمندان برجسته» و «تقویت تعاملات علمی در سطح بین‌الملل» برگزار می‌شود.
مشارکت‌کنندگان در این تور علم و فناوری فرصت دارند تا با حضور در نشست مذکور از فرصت های ایجاد شده در این رویداد بهره بگیرند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی techmart.ir مراجعه کنند

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com