0  |  0

فراخوان ثبت نام در نهمین نشست «استپ» منتشر شد

فراخوان ثبت نام در نهمین نشست «استپ» منتشر شد

نهمین برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری با موضوع‌های «سلامت، انرژی، محیط زیست و ارتباطات علم: با تاکید بر فناوری‌های خلاقانه و نوآورانه» از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ در آنکارا، ترکیه به طور مشترک از سوی بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و دانشگاه فنی خاورمیانه برگزار خواهد شد.
مهم‌ترین هدف این برنامه گردهم آوردن ذهن‌های درخشان برای پیشبرد نشستهایی است که به یادگیری و الهام‌بخشی در زیست‌بوم علم، فناوری و نوآوری یاری می‌رساند.
این نشست ها شامل سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های گفتگو، میزگردها، کارگاه‌ها، بازدیدها، تورهای فرهنگی و فناوری و غیره است.
برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری که توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) راه‌اندازی شده، بستری برای گشودن باب گفتگو پیرامون علم، فناوری و نوآوری است. این برنامه، شبکه دانشمندان، فناوران، نوآوران و سیاست‌گذاران را در سراسر جهان توسعه می‌بخشد و زمینه را برای تقویت هم‌افزایی و همکاری علمی فراهم می‌کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com