صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

ده گونۀ نوآوری

ده گونۀ نوآوری

کتاب «ده گونۀ نوآوری»، نوشته‌ی «لری کیلی، رایان پیکل،برایان کوئین و هلن والترز»، ترجمه ی «بابک وطن دوست, رضا قنبرزاده میاندهی و سینا فخارمنش» توسط انتشارات «آریانا قلم»، در «264» صفحه و در سال «1397» منتشر شده است.

«ده گونۀ نوآوری کتابی ضروری برای نشان دادن چگونگی انجام نوآوری های جهشی است و نقشۀ راهی را برایتان فراهم می سازد که برای ایجاد تحول در هر صنعتی قابل اجراست.»

دکتر نیکولاس اف. لاروسو 5 مدیر درمانی مرکز ک لینیک مایو

«زمانی که نوآوری را تنها به عنوان یک محصول یا خدمت جدید تعریف می کنید، این نگرش موجب غفلت از فرایند یکپارچه و بزرگ تری می شود که باید به طور مستمر به خلق ارزش بهینه بپردازد. برعکس دیدگاه فوق، ده گونۀ نوآوری تمامی اکوسیستم نوآوری، از ساختارهای سازمانی ضروری گرفته تا جنبه های حیاتی محصول یا خدمت ارائه شده را دربر می‏گیرد. از طرفی دیگر، این کتاب به مطالعۀ تأثیر عناصر مختلف نوآوری بر مجموع تجربۀ مشتری نیز می پردازد. درنهایت نیز جانمایۀ سه دهه تحقیقات در زمینۀ نوآوری را در چارچوبی کاربردی قرار می دهد و یک نقشۀ جامع برای هدایت تیم های خلاق در مسیر پرچالششان درقلمروهای جدید ارائه می دهد.»

دیپاکسی. جین6 رئیس دانشگاه اینسید

«نوآوری برای مبتدیان نیست و اغلبِ دستاوردهای بزرگ نیز تصادفی نبوده اند. نوآوران بزرگ از رویکردهای قاعده‌مندی تبعیت می کنند و لری کیلی نیز روشی مبتنی بر شواهد را پایه گذاری کرده است که نوآوری را فراتر از بهبود صِرف محصولات کنونی می برد. در شرکت ما- یعنی مارس- همه به دنبال استفاده از تکنیک های پیشرفتۀ نوآوری هستیم تا ارزش های پیشنهادی متمایزی خلق کنیم که به سختی قابل تقلید باشند، به طوری که مشتریانمان را ذوق زده کنند و تا مدت ها برایشان مناسب باشند. ده گونۀ نوآوری چارچوب های بی نظیری را پیش رویتان می گذارد تا به شما کمک کند نقش نوآوری در کسب وکارتان را از نو تعریف کنید و کیفیت بحث های نوآوری را از یک هنر سحرآمیز به یک علم کاربردی ارتقا دهید.»

رالف جروم 4 معاونت نوآوری شرکت غذایی و شکلات سازی مارس

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com