صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

تفکر راهبردی

تفکر راهبردی

کتاب «تفکر راهبردی»، نوشته‌ی «سایمون ووتون و تری هورنه»، ترجمه ی «دکتر ابوالقاسم عربیون، دکتر حسن صمدیار و مهدی تاج‌پور» توسط انتشارات «دانشگاه تهران»، در «196» صفحه و در سال «1397» منتشر شده است.

این کتاب راهنمای جامعی برای مدیران و اعضای گروه بازاریابی است که به جمع‌آوری و ارزیابی اطلاعات، خلق و اطلاع‌رسانی راهبردی بازار، گرفتن تصمیمات راهبردی، نوشتن طرح‌های راهبردی و مددیریت پروژه‌ها برای به اجرا درآوردن تغییر نیاز دارند.

 

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com