صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

سیاست گذاری توسعه کارآفرینی؛ نظریه‌ها و تجارب کشورها

سیاست گذاری توسعه کارآفرینی؛ نظریه‌ها و تجارب کشورها

کتاب «سیاست گذاری توسعه کارآفرینی؛ نظریه‌ها و تجارب کشورها»، نوشته‌ی «دکتر علی داوری و ابراهیم جعفری»، توسط انتشارات «دانشگاه تهران»، در «362» صفحه و در سال «1397» منتشر شده است.

در کشورهای توسعه یافته، کارآفرینی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین موضوعات در سیاست عمومی و در راستای ارتقای رشد و اشتغال‌زایی مطرح است. بسیاری از دولت‌ها به منظور تسریع در رشد کارآفرینی برنامه‌های جدیدی را اجرا و تغییراتی در قوانین ایجاد کرده‌اند. اساس این سیاست‌ها دو جهت گيري كلي حذف و كاهش موانع و تشويق كارآفريني است. با وجود این هنوز بحث سیاست‌هاي توسعۀ کارآفريني موضوع بسيار جديدي است.
در این راستا کتاب "سیاستگذاری توسعه کارآفرینی" به تألیف دکتر علی داوری (عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی) و ابراهیم جعفری توسط انتشارات دانشگاه تهران منتشر شده. این کتاب در در دو بخش ۱)مروری بر ادبیات سیاستگذاری کارآفرینی و ۲)تجارب کشورها و در مجموع 12 فصل تدوین شده است. این کتاب یکی از معدود کتاب های حوزه سیاستگذاری کارآفرینی است که مطالعه آن به علاقمندان این حوزه توصیه می گردد.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com