0  |  0

آغاز به کار «کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا»

آغاز به کار «کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا»

نخستین روز از کمپ «آموزش راهبردی اینترنت اشیا» ١٧ بهمن ماه با حضور دکتر امیری، دبیر کانون شهر هوشمند فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، دکتر کارخانه چی روان شناس و مدرس بین المللی تئوری انتخاب، مهندس مهدی آقایی مدرس و مدیر پروژه‌های IoT و مهندس آرمان ارسطوزاده مدرس و کارشناس سخت افزارهای پروژه های اینترنت اشیا در محل فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار شد.
در بخش آغازین دکتر امیری، دبیر کانون شهر هوشمند با اشاره به جدیدترین معماری شهرهای هوشمند؛ به تشریح کاربرد اینترنت اشیا در این شهرها پرداختند.
سپس دکتر کارخانه چی، روان شناس و مدرس بین المللی تئوری انتخاب با دعوت شرکت کنندگان به انجام چند بازی گروهی، ضمن برشمردن نیازهای اساسی انسان، چگونگی شناخت افراد نسبت به توانمندی های خویش و ایفای نقش در یک گروه کاری اینترنت اشیا را بیان نمود.
در ادامه مهندس مهدی آقایی مدرس و مدیر پروژه های IoT و مهندس آرمان ارسطوزاده کارشناس سخت افزارهای پروژه های اینترنت اشیا شرکت کنندگان را با مفاهیم IoT و IoE آشنا نمودند.
ایشان ضمن اشاره به انواع ابزارهای اینترنت اشیا از جمله Big Data، Data Mining، واقعیت مجازی و... به نحوه به شناخت بهتر نسبت به مباحث نرم افزاری اینترنت اشیا پرداختند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com