0  |  0

رونمایی ۲۳ کتاب صوتی داستان‌های سواد مالی

رونمایی ۲۳ کتاب صوتی داستان‌های سواد مالی

۲۳ کتاب صوتی داستان‌های سواد مالی با صدای جمعی از بهترین صداپیشگان کودک و نوجوان همچون احسان کرمی، آزاده مؤیدی‌فرد، فاطمه امینی، حامد مدرس، مهیار مجیب، بهرام سروری نژاد، نازنین مهیمنی، فاطمه خدابنده‌لو، ندا نوری، سیمین براتی، پدرام محمدی و... به کارگردانی حامد زحمتکش، به صورت نمایش صوتی آماده شده و از طریق فیدیبو قابل دسترسی است.

منصور ضابطیان مجری و برنامه‌ساز رادیو و تلویزیون در این مراسم گفت: قصه‌گویی مهم‌ترین ابزار آموزش سواد مالی به کودکان و نوجوانان به شمار می‌رود چرا که هم‌ذات‌پنداری آن‌ها با قهرمانان قصه‌ها باعث می‌شود کودکان و نوجوانان خود را در موقعیت‌های گوناگون تصور کنند و تجربه‌های گسترده‌تری به دست آورند.

وی درخصوص مجموعه داستان‌های سواد مالی افزود: در اغلب این داستان‌ها، یک مساله و مشکل مالی وجود دارد و فرزند خانواده آن مساله را حل می‌کند.

این برنامه‌ساز تاکید کرد: نکتۀ جالب دربارۀ این مجموعه داستان‌های سواد مالی این بود که در اغلب این داستان‌ها، یک مساله و مشکل مالی وجود دارد و این فرزند خانواده است که آن مساله را حل می‌کند. یعنی اولاً کودک متوجه موضوع هست و دوماً با تلاش و هوش خود آن را حل می‌کند. کودکانی که اینگونه آموزش می‌بینند اعتماد به نفس بالاتری خواهند داشت و به جای‌آنکه پشت سد بیکاری و مسائل اقتصادی جامعه جوانی‌شان را از دست دهند، راه‌حلی برای خود و جامعه‌ پیدا می‌کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com