0  |  0

کاربردی سازی سند نظام ملی نوآوری سرعت می گیرد

کاربردی سازی سند نظام ملی نوآوری سرعت می گیرد

نشست پنجم از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی سند نظام ملی نوآوری در حوزه آموزش عالی برگزار می‌شود تا کاربردی سازی سند نظام ملی نوآوری سرعت بگیرد.
این سلسله رویدادها، با هدف کاربردی سازی سند نظام ملی نوآوری و بهره‌گیری از ظرفیت نظرات خبرگانی با حضور بازیگران مختلف نظام نوآوری کشور برگزار خواهد شد. خانه‌های خلاق و نوآوری، مراکز رشد، مراکز کارآفرینی و نوآوری و شتاب‌دهنده‌ها به‌عنوان یکی از بازیگران مهم در این نظام موضوع این نشست از سلسله نشست‌های تدوین سند خواهند بود.
مراکز رشد، مراکز کارآفرینی و نوآوری و شتاب‌دهنده‌ها و همچنین علاقه‌مندان به مسائل و چالش‌های زیست‌بوم نوآوری، سیاست‌گذاران و فعالان صنعت مخاطبین این نشست‌ هستند.
نشست پنجم از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی سند نظام ملی نوآوری در حوزه آموزش عالی 3 مردادماه سال به‌صورت مجازی و حضوری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com