0  |  0

توسعه زیست بوم صنایع خلاق یک گام به جلو برداشت

توسعه زیست بوم صنایع خلاق یک گام به جلو برداشت

خانه خلاق و نوآوری ایلام در راستای توسعه‌ی فعالیت‌های علمی، اشتغال و کارآفرینی، تجاری سازی و همچنین آموزش و مشاوره، تفاهم نامه با پژوهش‌سرای دانش آموزی فرهیختگان استان منعقد کرد
این تفاهم‌نامه به منظور توسعه همکاری‌ها و مشارکت در زمینه فعالیت‌های تجاری‌سازی، علمی، اشتغال و کارآفرینی، آموزش و مشاوره و افزایش تعاملات بین بخشی از سوی شهریار رستمی مدیر خانه خلاق و نوآوری ایلام ایلام و سید سعداله نبوی‌نژاد مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فرهیختگان ایلام امضا شده است.
شناسایی، نیازسنجی، طراحی، تدوین و اجرای دوره‌های آموزشی-ترویجی به صورت حضوری و الکترونیکی، برگزاری رویدادها و تورهای فناوری متناسب با نیازهای واحدهای فناور در سطوح مختلف، شناسایی افراد نوآور، ایده‌پرداز و خوش‌فکر و حمایت از آن‌ها در راستای تشکیل و راه‌اندازی کسب و کارهای استارتاپی و نوپا، از محورهای این تفاهم‌نامه همکاری است.
همچنین همکاری و مشارکت در زمینه فرهنگ‌سازی و توسعه اطلاع‌رسانی، ایجاد نمایشگاه دستاوردهای واحدهای فناور، بهره‌مندی از توانمندی‌های فناوری، پژوهشی و امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی و فضای فیزیکی، ارائه خدمات تسهیل‌گری، مشاوره و راهبری برای واحدهای فناور و همکاری در ارائه فعالیت‌های فرهنگی و … از جمله موارد همکاری در این تفاهم‌نامه است.
خانه خلاق و نوآوری ایلام با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در سال 1400 تاسیس و راه اندازی شد تا زیرساختی برای توسعه زیست بوم صنایع فرهنگی و خلاق استان باشد و در زمینه تبدیل ایده‌های خلاق به محصول و خدمت نقش آفرینی کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com