0  |  1

کسب‌وکارهای دانش‌بنیانی حوزه علوم شناختی رونق می‌گیرد

کسب‌وکارهای دانش‌بنیانی حوزه علوم شناختی رونق می‌گیرد

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در این حوزه، تسهیلات ویژه ارائه می‌کند.
این حمایت‌ها با هدف کمک به رونق کسب‌وکارها و امکان تخصیص وام قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال درحوزه علوم و فناوری‌های شناختی صورت می‌گیرد. مجموعه‌های فعال در این حوزه با تایید و حمایت این ستاد می‌توانند تا سقف 5 میلیارد ریال از وام قرض الحسنه مهر ایران بهره‌مند شوند.
براساس انعقاد تفاهم‌نامه میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران؛ امکان تخصیص وام قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور تا سقف پنج میلیارد ریال و مدت زمان بازپرداخت 24 ماهه بدون تنفس فراهم شده است.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال حوزه علوم شناختی دعوت می کند به منظور برخورداری از حمایت های مالی برای رونق کسب و کار و تولید محصولات فناورانه، درخواست‌های خود را برای بررسی، تایید و معرفی به معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری تا 14 دی‌ماه سال جاری به آدرس اینترنتی https://cogc.ir/ ارائه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com