0  |  1

«شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته» برگزار می‌شود

«شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته» برگزار می‌شود

«شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته» با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری 18 تا 21 بهمن‌ماه سال 1401 برگزار می‌شود.
این رویداد هر ساله با هدف تجمیع ظرفیت‌های موثر صنعت گردشگری، استفاده بهینه از منابع موجود و ایجاد زمینه لازم برای حضور فعال بخش خصوصی به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان توسعه این صنعت برگزار می‌شود و همه فعالان این صنعت در آن حضور می‌یابند.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و توسط معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی برگزار می شود و محصولاتی در حوزه‌های مختلف «انواع تجهیزات سفر نظیر وسایل کمپینگ، چمدان، باربند، چادر، تجهیزات روشنایی، کاروان و یدک کش»، «انواع خودروهای مسافربر (اتوبوس، میدل باس، ون)»، «انواع خدمات گردشگری الکترونیکی»، «هتل‌ها و دهکده‌های توریستی»، «صنایع دستی و هنری» و «آژانس‌ها و شرکت‌های خدمات مسافرتی» در آن به نمایش درمی‌آید.
همچنین در این نمایشگاه، عرصه‌های دیگری همچون «خطوط هوایی، دریایی، زمینی و ریلی»، «پایانه‌های مسافربری»، «گردشگری سلامت»، «گردشگری ورزشی»، «گردشگری زیارتی»، «اکوتوریسم و طبیعت گردی»، «شرکت‌های سرمایه‌گذاری»، «بانک‌ها و بیمه‌ها»، «بانکداری الکترونیکی، «رزواسیون آنلاین»، «سازمان‌های سیاحتی و گردشگری»، «اتحادیه‌ها و انجمن‌ها»، «آموزشگاه‌های مرتبط و دانشگاه ها»، «مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه گردشگری»، «نشریات تخصصی»، «موزه ها و کاخ موزه‌ها»، «رستوران‌ها و قهوه خانه‌های سنتی»، «گروه‌های نمایش‌های آئینی سنتی و گروه های موسیقی محلی»، «سازمان‌ها و موسسات مرتبط با حفظ آثار باستانی و میراث فرهنگی» و «سایر صنایع و خدمات وابسته» نیز دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.
نمایشگاه‌ها همیشه یکی از ابزارهای کارآمد و مطلوب در زمینه بازاریابی برای توسعه صنعت گردشگری به شمار می‌رود و به عنوان نقطه کانونی برای رو در رو کردن عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان کالا و خدمات؛ نقش بسزایی در معرفی چهره به چهره نوآوری‌ها و خلاقیت‌های عرصه‌های مختلف دارند.
بر همین اساس معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزاری رویدادی جامع و کاملی با عنوان «نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته» را در دستور کار خود قرار داده و آن را در تقویم رویدادهای سازمان جهانی گردشگری به ثبت رسانده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com