صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  1

کارآفرینی برای همه

کارآفرینی برای همه

کتاب «کارآفرینی برای همه»، نوشته‌ی «رابرت‌بی ملور، آنتونیا بیفالکو، آن چیک، آلان فیشر، گری کالتون و نوحا ملور»، ترجمه ی «کورش نجفی و جهانگیر یدالهی‌فارسی» توسط انتشارات «دانشگاه تهران»، در «224» صفحه و در سال «1391» منتشر شده است.

"ارایه مباحثی درباره «کارآفرینی آموزش» است. بر پایه این نوشتار کارآفرینی موضوعی است که بدون اعتنا به آن مسیر توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها میسر نخواهد شد. مولفان این اثر درک صحیح از کارآفرینی برای مسئولین دست‌اندرکار، مجریان، متخصصین، اساتید، دانشجویان و مراکزی که به امر تبیین کارآفرینی مشغول هستند را امری ضروری برشمرده است. معرفی کارآفرینی، بیان خصوصیات افراد کارآفرین و شناسایی تحقیقات مربوط به کشورهای دیگر در زمینه آموزش کارآفرینی محور اصلی مباحث مطرح شده در این نوشتار را به خود اختصاص داده است. تعریف و انواع کارآفرینی، ویژگی‌های شخصیت کارآفرینان و روش‌های ارزیابی کارآفرینی آموزشی موسسات از مطالب ابتدایی و فرهنگ کارآفرینی در ایران و برخی از کشورها از جمله آلمان، ایتالیا و انگلستان از مباحث بعدی این اثر است. بیان اهداف کارآفرینان از نظر ایجاد اشتغال در مراکز فنی و حرفه‌ای، آموزش کارآفرینی و اشتغال و ارایه پرسش‌نامه‌های مهارت کارآفرینی استاندارد شده بخش پایانی این کتاب را به خود اختصاص داده است."

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com