صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

كارآفرينی

كارآفرينی

کتاب «کارآفرینی»، نوشته‌ی «جمیله مدرسی و مهدی مدرسی سریزدی»، توسط انتشارات «ترمه»، در «216» صفحه و در سال «1393» منتشر شده است.

انسان همواره خواهان ترقی و پیشرفت بوده و از زمانی که تلاش و کوشش ابتدایی بشر، تازه مفهوم کار را به خود گرفته بود، تا فعالیت‌های متفکرانه و پیچیده امروزی راه درازی پیموده است. در این رهگذر بعضی انسان‌های شجاع و مسئول از طریق برنامه‌ریزی، کار و تلاش و خلاقیت و نوآوری با تشکیل سازمان‌ها و نهادی مختلف اجتماعی و اقتصادی دست به کار اقدامی تحسین برانگیز تحت عنوان کارآفرینی گردیده‌اند. تا هم برای خود کار و شغل ایجاد نمایند و هم موجب افزایش اشتغال و درآمد ملی در جوامع گردید.
این کتاب که براساس سرفصل مصوب وزارت علوم و تحقیقات به منظور آشنایی علاقمندان با مفاهیم ویژگی‌ها و مهارت‌های مورد نیاز، جهت انجام فعالیت‌های کارآفرینانه تنظیم گردیده است، تلاش دارد تا کارآفرینان، دانشجویان و علاقمندان به کارآفرینی را با وظایف، مسئولیت‌ها و شیوه‌های کارآفرینی آشنا نماید.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com