0  |  0

برنامه های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش

برنامه های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش

پارک پردیس، برنامه های مختلفی به مناسبت هفته پژوهش برگزار می کند که شامل تورهای بازدید فناوری از پارک، رونمایی از کتاب‌های انتشارات پارک فناوری پردیس، سلسله نشست‌های انتقال تجربه می شود.

در این هفته اساتید، دانشجویان، معلمان و دانش‌آموزان با حضور در برنامه‌های متنوع با اکوسیستم فناوری و نوآوری و دستاوردهای آن در کشور آشنا می شوند. همچنین این مخاطبان از ظرفیت ایجاد شده در جهت حمایت از پژوهش‌های کاربردی و مسئله محور، مطلع می شوند.

یکی از برنامه های هفته ملی پژوهش، برگزاری تورهای بازدید از پارک فناوری پردیس است.

از دیگر برنامه های این هفته برگزاری رویداد ملی «ریتکس» با هدف حمایت از پژوهش‌های کاربردی و مسئله محور و در راستای حل نیازهای فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و فناور است. داوری طرح‌های برگزیده در ۷ کارگروه سلامت و پزشکی، کشاورزی، زیست‌فناوری، برق و فناوری اطلاعات، نانو و منابع آب؛ نفت و شیمی؛ مدیریت نوآوری و فناوری برگزار می‌شود.

همچنین در این رویداد برنامه‌های جانبی ازجمله سخنرانی یکی از برگزیدگان جایزه مصطفی (ص)، جلسات بین پژوهشگران و شرکت‌های فناور و رونمایی از دومین دوره جشنواره ریتکس انجام می شود.

رونمایی از کتاب‌های انتشارات پارک فناوری پردیس که در محورهای مختلف از جمله تجربیات کارآفرینی، تجربیات نظام‌های نوآوری جهان و تجربیات نظام‌های نوآوری منطقه‌ای تولید شده است، از دیگر برنامه‌های هفته ملی پژوهش و فناوری در پارک است.

همچنین به مناسبت هفته ملی پژوهش و فناوری، سلسله نشست های نظام های نوآوری موفق جهان با هدف شناخت شاخص‌ های موفقیت توسعه نوآوری در سایر کشورها و درس‌ آموزی از تجارب آن‌ها برگزار می‌شود.

یکی دیگر از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این هفته، اختتامیه طرح توانمندسازی در پارک است. این برنامه‌ها با هدف توانمندسازی سرمایه‌های انسانی دانشی و با تمرکز بر دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها انجام می شود. از جمله نتایجی که برای این برنامه در نظر گرفته شده، کمک به نقش‌آفرینی موثر سرمایه‌های انسانی در اکوسیستم فناوری و نوآوری و طراحی مسیر آینده حرفه‌ای و شغلی بر اساس استعدادها و ویژگی‌های هر فرد است.

همچنین رویداد دیگری با هدف ملاقات شغلی کارفرما و کارجو در راستای جذب افراد مستعد، توانمند و آموزش‌دیده در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور عضو ناحیه نوآوری پردیس، برگزار خواهد شد. در این رویداد برنامه‌های جانبی ازجمله پنل‌های تخصصی شغلی، کارگاه‌های آموزشی، کوچینگ شغلی و... برای افراد حاضر در رویداد برگزار می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com