0  |  0

فراخوان اعلام آمادگی جذب در نهادهای دانش‌بنیان و فناور اعلام شد

فراخوان اعلام آمادگی جذب در نهادهای دانش‌بنیان و فناور اعلام شد

در ادامه فعالیت‌های نخبگانی و به منظور تسهیل در مسیر جذب مستعدان در شرکت‌های تخصصی، بنیاد نخبگان استان اصفهان می‌کوشد تا به عنوان نهادی تسهیلگر، پل ارتباطی جامعه نخبگانی مستعدان با شرکت‌های دانش‌بنیان باشد.

گام اول برای برنامه‌ریزی و فراهم آوردن چنین بستری، شناسایی مستعدان برتر علاقه‌مند به جذب در مجموعه‌های دانش‌بنیان و نهادهای فناورانه (در حوزه‌های مختلف) است که در این راستا، بنیاد نخبگان استان اصفهان با اعلام فراخوان از کلیه مستعدان برتر مشمول آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان که علاقه‌مند به همکاری هستند، دعوت می‌کند تا برای تصدی شغل تخصصی خود، اعلام آمادگی کنند.

به همین منظور، فراخوان اعلام آمادگی جذب در نهادهای دانش‌بنیان و فناور اعلام شد. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانه بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com