0  |  0

کارخانه نوآوری، محرک توسعه اقتصاد دیجیتال در استان البرز

کارخانه نوآوری، محرک توسعه اقتصاد دیجیتال در استان البرز

ظرفیت و امکانات کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، باید در توسعه اقتصاد دیجیتال استان البرز و استانهای مجاور، تاثیر گذار باشد.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با بیان این مطلب گفت: کارخانه نوآوری ، ظرفیت خوبی برای برای گسترش فعالیتهای نوآورانه و فنآورانه در استان البرز دارد، نزدیکی این مجموعه به استان تهران و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی غرب کشور نیز از مزیت های آن برای فعالان اکوسیستم نوآوری است تا بتوانند فعالیت خود را با استفاده از ظرفیت های این کارخانه افزایش دهند.

وی همچنین‌ با اشاره به ظرفیت های فرهنگی ایجاد شده درجهت برگزاری دوره ها و رویداد های آموزشی در موضوعات مرتبط با صنایع خلاق و کسب و کارهای نوآورانه کوچک و متوسط در استان افزود: هم اکنون استان البرز، رتبه چهارم در توسعه فیبر نوری در کشور را دارد و ظرفیت های دیجیتال ایجاد شده در شهرها و روستاهای استان، امکان مناسبی برای ارائه و فروش محصولات و خدمات گروه های کوچک را فراهم کرده که با توجه به سیاست کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، در گسترش اقتصاد دیجیتال می تواند باعث ایجاد هم افزایی مثبت و رشد اقتصادی استان و ایجاد اشتغال دانش بنیان و زمینه ساز تحول فرهنگی مناسب درراستای گسترش دولت دیجتیال شود.

محمد حسین شاهینی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا و شرکت های دانش بنیان گفت: آمادگی داریم علاوه بر رفع مشکلات زیرساختی کارخانه، با مشارکت این مجموعه، رویدادهای آموزشی و انگیزشی برگزار کرده و از شرکت ها
و کسب و کارهای نوپای مستقر در کارخانه در جهت رسیدن به محصول و جذب سرمایه وفروش محصولات حمایت کنیم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com