0  |  0

شرکت‌های مستقر در کارخانه نوآوری البرز از خدمات بنیاد نخبگان بهره‌مند می‌شوند

شرکت‌های مستقر در کارخانه نوآوری البرز از خدمات بنیاد نخبگان بهره‌مند می‌شوند

با امضای تفاهم نامه همکاری، اعضای شرکت های دانش بنیان و گروه های مستقر در کارخانه نوآوری البرز از خدمات بنیاد نخبگان بهره مند می شوند.

دکترمحمد نبیونی، رییس بنیاد نخبگان استان‌ البرز در مراسم امضای تفاهم نامه میان بنیاد نخبگان و کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با اعلام این مطلب گفت: مهمترین محور این تفاهم، هم افزایی میان دستگاهی با هدف اجرای برنامه توانمندسازی نخبگان و مستعدان است.

در تفاهم‌ نامه امضا شده میان بنیاد نخبگان استان البرز و کارخانه نوآوری و صنایع خلاق حمایت از استقرار نخبگان و مستعدان برتر در کارخانه، برگزاری نشست های حمایتی به صورت مشترک، معرفی اولویت ها و نیازهای مشاوره ای برای نخبگان و مستعدان، معرفی نیروی کار مستعد به صورت سرباز امریه برای شرکت های مستعد در کارخانه در دستور کار قرار گرفته است.

همکاری شرکت ها و گروه های مستقر در طرح هسته های مسئله محور پژوهشی در قالب طرح های شهید احمدی روشن و طرح کسب و کارهای دانش بنیان مانند طرح شهید رضوی از دیگر محورهای این تفاهم است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com