0  |  0

رویدادهای رقابتی مسأله‌محور طرح شهید بابایی برگزار می‌شود

رویدادهای رقابتی مسأله‌محور طرح شهید بابایی برگزار می‌شود

در راستای ارتقای «زیست‌بوم علم- فناوری- اقتصاد و مدیریت» کشور و افزایش اثرگذاری اجتماع نخبگانی کشور بر این زیست‌بوم و در قالب طرح توسعه رویدادهای رقابتی مسأله‌محور (طرح شهید بابایی)، مسابقه‌‌های علمی- تیمی میان تیم‌های شرکت‌کننده برگزار خواهد شد.
در این رویدادها تیم‌های شرکت‌کننده در مدتی معین برای ارائه خط‌مشی و راه‌حل یک مسأله، در چارچوب مقررات ذی‌ربط به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
مسابقه طراحی و ساخت ماهواره مکعبی (https://cubest.ir) و جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران (https://iaaa.ai) از جمله رویدادهای طرح شهید بابایی است که فراخوان ثبت‌نام آنها درحال انجام است. متقاضیان و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویدادها به سامانه بنیاد نخبگان استان تهران و یا https://babaei.bmn.ir مراجعه کنند.
در طرح شهید بابایی، بنیاد ملی نخبگان از تمام مجموعه‌های دولتی و غیردولتی که توانایی «مسأله‌یابی، ارتباط با صاحبان مسائل، برگزاری رویداد رقابتی (حاوی دوره‌های توانمندسازی و تیم‌سازی و انجام داوری علمی و قابل دفاع) و پیگیری نتایج کار تیم‌های برگزیده رویداد» را دارند، دعوت می‌کند پس از توافق با صاحبان مسائل و تمهید مقدمات برگزاری رویداد، درخواست خود را برای بررسی رویداد در چارچوب مقررات طرح شهید بابایی و برخورداری از مزایای طرح، اعلام کنند.
«تشویق دانشجویان برتر دانشگاه‌های کشور برای شرکت در رویداد، با اعطای «کمک‌هزینۀ شرکت در رویدادهای رقابتی مسأله‌محور دارای عنوان طرح شهید بابایی»، «اعطای امتیاز فعالیت نخبگانی به همه اعضای تیم‌های برگزیده رویداد، برای بهره‌مندی از سایر تسهیلات بنیاد»؛ «حمایت همه‌جانبه بنیاد از نهاد برگزارکننده رویداد، از طریق اعتباردهی و تبلیغ رویداد در اجتماع نخبگانی و ترغیب این اجتماع برای حضور در رویداد، اعطای کمک‌هزینه برگزاری رویداد و معرفی رویداد به نهادهای دولتی و غیردولتی مد نظر برگزارکننده برای حمایت و مشارکت» از مهمترین مزیت‌های این برنامه است.
از دانشجویان مستعد، دانش‌آموختگان برتر و جامعه نخبگان در رشته‌ها و تخصص‌های مرتبط که علاقه‌مند به شرکت در این رویدادها هستند دعوت می‌شود با مراجعه به سامانه‌های مذکور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com