0  |  0

کنگره ملی مدرسه کشوری فناوری و کارآفرینی برگزار می‌شود

کنگره ملی مدرسه کشوری فناوری و کارآفرینی برگزار می‌شود

بیست و چهارمین کنگره ملی سالیانه بزرگ‌ترین مدرسه کشوری فناوری و کارآفرینی در حوزه نظام سلامت ۲۶ تا ۲۸ بهمن‌ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت ریاست جمهوری توسط کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه بقیه الله و یک پارک علم و فناوری برگزار می‌شود.
در این کنگره برگزاری ۳۰ ساعت آموزش مجازی صفر تا صد فناوری و کارآفرینی به صورت مجازی و ۳ روز استارتاپ ویکند سلامت به صورت حضوری در نظر گرفته شده است.
این کنگره ملی سالیانه بزرگ‌ترین مدرسه کشوری فناوری و کارآفرینی در حوزه نظام سلامت میزبان اساتید بزرگ کشوری برگزار خواهد بود و به طرح‌های برگزیده توسط هیئت داوری گرنت ۲۰تا۱۲۰میلیون تومانی تعلق می گیرد.
در این رویداد ملی؛ «پنل ویژه کارآفرینی، فناوری و نوآوری در نظام سلامت»، «پنل‌های ویژه پژوهشی با حضور اساتید مطرح بین المللی» و «مشارکت دانشجویان با رویکردهای جدید» رقم می خورد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com