0  |  4

نکاتی برای مشخص کردن "راه‌حل"ها در بوم ناب

نکاتی برای مشخص کردن "راه‌حل"ها در بوم ناب

در ابتدا سه راه حل برتر را شناسایی و لیست کنید.

ويژگي‌ها و قابليت‌هاي برتري را كه محصول يا سرويس شما به عنوان راه‌حل مسأله به مشتريانتان ارائه مي‌كند تعريف نماييد.

مراقب باشيد! ممكن است چيز خاصي را به عنوان بهترين بخش محصول يا خدمت خود در ذهن داشته باشيد، ولي در واقع وقتي از مشتريان خود مي‌پرسيد كه به چه چيزي مشتاق‌تر هستند، متوجه مي‌شويد چيزي كه از نظر آنها خيلي مفيد است؛ با آنچه كه شما در ذهن داشتيد متفاوت است.

برای تکمیل بهتر این بخش، به ويژگي و قابليت راه حل خود را در معرض توفان‌فكري قرار دهيد و نقاط‌ضعف و قوت هر يك از آنها را در نظر بگيريد. سپس به شدت آنها را مورد نقادی، تجزیه و تحلیل و بررسی قرار دهيد و در نهايت از بين آنها سه مورد برتر را انتخاب نماييد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com