0  |  4

ضرورت های شناسایی "پذيرندگان آغازين" در بوم ناب

ضرورت های شناسایی "پذيرندگان آغازين" در بوم ناب

ويژگي‌هاي خاص كساني را كه اولين بار از محصول شما استقبال كرده‌اند و آن را پذيرفته‌اند تعريف كنيد.

چه کسانی برای اولين بار سعي خواهند كرد از محصول شما استفاده كنند؟  چرا اين گروه به طور خاص مي‌خواهند اولين قرعه به نام آنها باشد؟

شناسايي پذيرندگان آغازين به چند دليل ضروري است:

1 . اگر مي‌خواهيد يك ويژگي جديد را با يك گروه كوچك و خصوصي تست كنيد، مي‌توانيد با استفاده از پذيرندگان آغازين اين كار را كرده و از آنها بازخورد بگيريد. در اين صورت مي‌توانيد قبل از اينكه محصول را در اختيار مخاطبين عمومي و بيشتري قرار دهيد بازبيني‌هاي لازم را انجام دهيد.

2 . اگر صداي پذيرندگان آغازين به گوش شما برسد و تغييرات موردنظر آنها اعمال گردد و كيفيت محصول ارتقا پيدا كند، آنها پشت سر ایده و محصول شما خواهند ايستاد و از آن حمايت خواهند كرد. آنها مجددا بارها و بارها به عنوان مصرف‌كننده بازخواهند گشت و ديگران را هم تشويق خواهند كرد كه محصول شما را بررسي كنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com