0  |  4

مثال هایی از "برتري مطلق" در بوم ناب

مثال هایی از "برتري مطلق" در بوم ناب

برتری مطلق در بوم ناب اشاره دارد به عامل/عواملی که نمي‌توان به راحتي كپي يا خريداري كرد. چه چيزي شما را از رقبا جلو مي‌اندازد؟

در ادامه مثال‌هايي از برتري مطلق را بيان شده است تا شما هم فكر كنيد و ببینید چه عاملی می تواند باعث پايداري، ايستادگي و برتری شما در بلندمدت شود.

دانش و مهارتهای داخلي: مهارت‌ها يا دانش عميقي هستند كه براي حل مسائل؛ بسيار مهم و حياتي هستند. به عبارت بهتر توانمندی های كه براي درك يك مسئله، ايجاد يك راه‌حل، و ادامه‌ي توسعه  نوآوري(سريع‌تر از ديگران)، در داخل شرکت و یا یک تیم کاری وجود دارد و البته بایستی به لحاظ این توانمندی ها؛ نسبت به سایرین و به ویژه رقبا در جايگاه برتری قرار داشته باشيم.

اقتدار شخصي: اگر شما يك محقق در يك عرصه‌ي خاص،‌ سازنده‌ي يك محصول خاص(كه برند‌ه‌ي جايزه شده است)، يا متخصص خدمات ارائه‌شده هستيد،‌ در اين صورت تاثير زيادي بر رقبا داريد.

شبکه: اگر شبكه‌ي بزرگي از مشتريان و شركا در اختيار شماست،‌ پس موقعيت خوبي براي برداشتن‌ گام‌هاي بزرگ داريد.

تيم کاری: آيا يك تيم رويايي داريد؟ اگر در دفتر كار شما استعدادهاي منحصر به فردي وجود دارند،‌ پس با اشتياق تمام رقابت را شروع كنيد.

برند و شهرت: آيا طرفدار داريد و آيا نام شما مردم را فورا به ياد موفقيت‌ اثبات‌شده مي‌اندازد؟ يك برند محبوب و ثابت‌شده، مزيت فوق‌العاده‌اي محسوب مي‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com