0  |  7

"مفهوم سطح بالا" در بوم ناب چیست؟

"مفهوم سطح بالا" در بوم ناب چیست؟

محصول شما با تصوير كلي‌اي كه از قبل داشتيد چقدر تناسب دارد؟ آيا محصول شما در دسته‌ِ‌ي محصولات غيرمهم و یا مبهم قرار مي‌‌گيرد؟

يك مفهوم سطح بالا، جمله‌ و یا عبارتی است كه بطور واضح و شفاف توضيح مي‌دهد ایده یا محصول شما در مورد چيست. برای اینکار می توانید از نمونه های مشابه در سایر حوزهها و صنایع نیز بهره بگیرید. مثل "سايت Friendster براي سگ‌ها" (Dogster) ، يا "سايت Flickr براي ويديو"(YouTube).

مفاهيم سطح بالا براي اين افراد ساخته مي‌شوند: سرمايه‌گذاراني كه مي‌خواهند ایده و یا شركت شما را به شركا معرفي كنند، طرفداراني كه در مورد محصول/خدمت شما با ديگران صحبت مي‌كنند، و نشرياتي كه در مورد كسب و كار شما مطلب چاپ مي‌كنند.

مراقب باشيد! مردم بايد با شركت‌ها و يا قياس‌هايي كه در مفهوم خود به كار مي‌ّبريد آشنا باشند. اگر به يك شركت مبهم يا يك برند غيرمعروف اشاره كنيد براي هيچ كس معني نخواهد داشت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com