صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

کارآفرینی رویکردی روان شناختی

کارآفرینی رویکردی روان شناختی

کتاب «کارآفرینی رویکردی روان شناختی»، نوشته‌ی «مارتین لاکس و ماریونا لاگونا»، ترجمه ی «دکتر سید مصطفی رضوی، مصطفی علی میری و سیروس مقصودی»، توسط انتشارات «دانشگاه تهران»، در «238» صفحه و در سال «1395» منتشر شده است.

جوامع مختلف، نقش بسیار مهم کارآفرینی را در رشد اقتصادی، کاهش بیکاری، توسعۀ منظقه‌ای و ابداع، تأیید کرده‌اند. دولت‌ها در سراسر جهان، خواهان رشد فعالیت‌های کارآفرینی شده‌اند. این کتاب با مقدمه‌ای بر روانشناسی کارآفرینی، ارائه تعاریف پدیده‌ها (فصل اول) و نیز تفاوت‌های بین کارآفرینی اجتماعی و کارآفرینی در کسب‌وکار (فصل دوم) آغاز می‌شود. سه فصل بعدی بر روی کارآفرین به عنوان یک شخص؛ ویژگی‌های شخصیتی (فصل سوم)، انگیزش (فصل چهارم) و جنبه‌های مثبت کارآفرینان (فصل پنجم) تمرکز می‌کند.

 

 

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com