0  |  0

مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز افتتاح شد

مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز افتتاح شد

صبح سه شنبه همزمان با سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان فارس مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز افتتاح شد.
دانشگاه صنعتی شیراز در تلاش است تا با ایجاد مرکز رشد و فناوری‌های نوین بتوانند نقش مؤثری در صنعتی کردن ایده‌های دانشجویان داشته باشد.
سورنا ستاری در ادامه با حضور در کارخانه نوآوری و روند فعالیت این کارخانه را خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد که کارخانه نوآوری در شیراز بتوانند ارتباط صنعت و دانشگاه را بهبود بخشیده و سرعت تجاری‌سازی ایده‌ها را افزایش دهد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com